REDAKCJA

Redaktor Naczelny
Błażej Oczkowski
b.oczkowski@sightsound.biz

Opracowanie graficzne
i nadzór artystyczny

Michał Woźniak
m.wozniak@ornatus.pl

Autorzy
Piotr Ciesielski
Prof. Wanda Gaczek
Paweł Iwański
Sebastian Jakubowski
Agnieszka Kaczmarek
Andrzej Kaleniewicz
Alina Kizierowska
Remigiusz Koziński
Arkadiusz Kozłowski
Jarosław Mianowski
Sylwia Nowacka
Joanna Roszak
Robert Szpinda
Anna Woźniak

Korekta
Elżbieta Ignacionek

Reklama i promocja
Bartłomiej Kmieć
tel. 0 509 58 22 05
reklama@sightsound.biz

Skład
ORNATUS
www.ornatus.pl

Wydawca
SIGHT    &    SOUND
COMMUNICATIONS
office@sightsound.biz

Partnerzy:Szanowni Państwo


Witam na stronie internetowej czasopisma Galeria Quadro - nowego kwartalnika związanego z Poznaniem.

Począwszy od roku 2006 będziemy pisać o tym, jak zmienia się nasze miasto: przyjrzymy się nowym inwestycjom i planom zagospodarowania. Zastanowimy się też nad tym, co w Poznaniu można zmienić na lepsze.
Zawitamy do wartych zainteresowania, tętniących życiem miejsc. Zaprosimy Państwa na wystawy, do kina, teatru i opery. Obok sztuk pięknych, w Galerii Quadro nie zabraknie też sztuki kulinarnej zaserwowanej profesjonalnie wysmakowanym piórem. Dla ciała znajdzie się także sprawdzona w praktyce dawka sportu i rekreacji. Ponadto zaproponujemy podróże w intrygującą sferę psychologii i wycieczki w urokliwe miejsca Wielkopolski.
Wszystko poparte wiedzą, opisane z pasją i ujęte graficznie z artystycznym polotem. Przekonacie się Państwo sami już niebawem.

Zapraszam w imieniu swoim oraz autorów, z którymi będziemy dostarczać Wam, Drodzy Czytelnicy, ciekawych informacji, opinii, a także - mam nadzieję - rozrywki.                                                         Z poważaniem

                                                    JESIEN - ZIMA 2005/2006

Remigiusz Koziński
15 mgnień wiosny

Może Jan Baptysta Quadro, chcąc zdobyć zlecenie na budowę Ratusza na Rynku, który wtedy nie był jeszcze Stary, też musiał "posmarować". Nikt tego już dziś nie pamięta, a Ratusz stoi. więcej >>

Moda na operę

Atmosfera, która towarzyszyła niedawnej premierze Cosî fan tutte jest dobrym przykładem "czasów przejściowych" w polskiej operze, może w ogóle - w polskim teatrze. więcej >>


Rewolwer, Twist i cztery kobiety

Oglądając nowy film Polańskiego, patrząc jak Ritchie ponownie "sięga po broń", wreszcie słysząc, że Kieślowski nadal fascynuje i to coraz młodsze pokolenia twórców, wiem, że "magia kina" to nie puste słowa.
więcej >>


Nim będą zielone

Na scenie zabrzmiało słynne: "Widzę cię w zachwyceniu". Ja zobaczyłam - żeby dopowiedzieć Proustem - "jasno w zachwyceniu".
więcej >>